1. مراسم 30 سالگی نخستین دانشکده مهندسی کامپیوتر ایران
مراسم سی امین سالگرد تاسیس دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف به عنوان نخستین دانشکده ی مهندسی کامپیوتر ایران همزمان با پنجاهمین سال تاسیس این دانشگاه و با حضور مسئولان عالی رتبه ی کشور، در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد
2. جشن سی سالگی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف
سی سال از افتتاح دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف می‌گذرد و در این مدت متخصصان و مدیران بزرگی به بدنه صنعت فاوای ایران تقدیم کرده است. اکنون تمام افرادی که زمانی در راهروها و اتاق‌های این دانشکده قدم زدند و روزگار سپری کردند و خاطره‌ دارند و خاطره‌ساز شدند؛ می‌خواهند دور هم جمع شود و جشن بگیرند.
3. سروده ای از دکتر انواری به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس دانشگاه صنعتی شریف
دکتر عباس انواری استاد دانشکده ی فیزیک دانشگاه صنعتی شریف که در دو دوره زمانی (1361-1359 و 1368-1364) ریاست این دانشگاه را بر عهده داشته است، به مناسبت پنجاهمین سال تاسیس دانشگاه صنعتی شریف شعری زیبا را در قالب ترکیب بند سروده است که در ادامه خواهید خواند.
4. معاون اول رئیس جمهور: نقش دانشگاه صنعتی شریف در توسعه ی کشور بسیار تعیین کننده است
جشن پنجاه سال درخشش و بالندگی علمی دانشگاه صنعتی شریف با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر حدادعادل رئیس فرهنگستان علوم و نیز جمع کثیری از اساتید، دانش آموختگان، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.
5. پیام تشکر و قدردانی دکتر فتوحی از اعضای دانشگاه شریف
دکتر فتوحی طی پیامی از اعضای دانشگاه بمناسبت برگزاری مراسم پنجاهمین سال تاسیس دانشگاه صنعتی شریف تشکر و قدردانی کرد.